Ekspertyza telefonu, laptopa do ubezpieczenia

Ekspertyza do ubezpieczenia uszkodzonego laptopa, komputera, monitora, drukarki, telefonu oraz innych urządzeń elektroniki użytkowej.

Jeśli Twój telefon, laptop, komputer lub inne urządzenie uległo uszkodzeniu a Twój ubezpieczyciel żąda profesjonalnej ekspertyzy, to jesteśmy w stanie się tym zająć.

Jak wygląda proces ?

Dostarczasz sprzęt osobiście na serwis, wysyłasz kurierem lub wysyłasz zdjęcia (zależne od przypadku).

Robimy diagnostykę, przygotowujemy pisemną ekspertyzę, wystawiamy fakturę. Dokumentację wraz z fakturą dostarczasz ubezpieczycielowi. Mając doświadczenie nasze ekspertyzy są bezproblemowo rozpatrywana. W razie czego jesteśmy w kontakcie z ubezpieczycielem.

Jeśli jesteś z poza Częstochowy możesz wysłać do nas sprzęt kurierem. Sprzęt musi został wysłany w celu potwierdzenia, wykonania zdjęć, wykonania pomiarów tak, aby nie było niedomówień. W dzisiejszych czasach zarówno ubezpieczyciel, serwis jak i klient nie chcą robić sobie zbyt wielu problemów i dążą wszyscy do szybkiego, z korzyścią dla każdego załatwienia sprawy. My również podchodzimy w ten sposób. Na ekspertyzę wystawiamy fakturę, której koszt przez większość ubezpieczycieli jest zwracany.

Adres wysyłki:

ComputerSpeed
ul. Jagiellońska 3/9 lok.6 
42-216 Częstochowa

W dzisiejszych czasach ubezpiecza się już nie tylko samochody, ale również domy, mieszkania a nawet laptopy, telefony i wiele różnych drobnych ale drogich sprzętów, które w łatwy sposób mogą ulec nienaprawialnemu uszkodzeniu. Takie uszkodzenie często występuję zarówno z naszej winy jak upadek, zgniecenie czy zalanie ale również nie z naszej winy jak wyładowania atmosferyczne.

Jeśli posiadasz takie ubezpieczenie, możesz w łatwy sposób odzyskać pieniądze za uszkodzony sprzęt. Jedyną przeszkodą w odzyskaniu pełnego ubezpieczenia i oświadczenia pełnej szkody jest fachowa ekspertyza, która potwierdza nienaprawialność lub nieopłacalność naprawy takiego sprzętu.

Firma ComputerSpeed Częstochowa trudni się w takiej diagnostyce oraz w wystawianiu takich zaświadczeń o ile jest oczywiście taka możliwość, ponieważ czasami jest możliwość naprawy takiego sprzętu.

W ekspertyzie podchodzimy do tematów indywidualnie oraz profesjonalnie, tak aby na każdym etapie postępowania było jak najmniej niedomówień i dodatkowych wyjaśnień.

Koszt ekspertyzy wraz z dokumentem 150zł. Na wszystko otrzymują Państwo dokument wraz z fakturą, gdzie w większości przypadków koszt ekspertyzy jest również zwracany.

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu:

www.computerspeed.czest.pl/kontakt

Rekomendowane artykuły