Ekspertyza do ubezpieczenia

Ekspertyza do ubezpieczenia uszkodzonego laptopa, komputera, monitora, drukarki.

W dzisiejszych czasach ubezpiecza się już nie tylko samochody, ale również domy, mieszkania a nawet laptopy, telefony i wiele różnych drobnych ale drogich sprzętów, które w łatwy sposób mogą ulec nienaprawialnemu uszkodzeniu. Takie uszkodzenie często występuję zarówno z naszej winy jak upadek, zgniecenie czy zalanie ale również nie z naszej winy jak wyładowania atmosferyczne.

Jeśli posiadasz takie ubezpieczenie, możesz w łatwy sposób odzyskać pieniądze za uszkodzony sprzęt. Jedyną przeszkodą w odzyskaniu pełnego ubezpieczenia i oświadczenia pełnej szkody jest fachowa ekspertyza, która potwierdza nienaprawialność lub nieopłacalność naprawy takiego sprzętu.

Firma ComputerSpeed Częstochowa trudni się w takiej diagnostyce oraz w wystawianiu takich zaświadczeń o ile jest oczywiście taka możliwość, ponieważ czasami jest możliwość naprawy takiego sprzętu.

W ekspertyzie podchodzimy do tematów indywidualnie oraz profesjonalnie, tak aby na każdym etapie postępowania było jak najmniej niedomówień i dodatkowych wyjaśnień.

Koszt ekspertyzy wraz z dokumentem 150zł. Na wszystko otrzymują Państwo dokument wraz z fakturą, gdzie w większości przypadków koszt ekspertyzy jest również zwracany.

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu:

Rekomendowane artykuły