Firma ComputerSpeed świadczy usługi informatyczne dla firm w formie modernizacji.

Jak wygląda proces modernizacji firm ?

  1. Spotykamy się najlepiej na miejscu w siedzibie klienta, aby obejrzeć jaki sprzęt oraz jakie oprogramowanie jest potrzebne.
  2. Doradzamy co można zmienić, co zostawić, co ulepszyć.
  3. W zależności od funduszy, którymi dysponuje klient przygotowujemy zazwyczaj trzy opcje: budżetowa niewielka modernizacja, wymiana sprzętów na nowsze używane lub wymiana sprzętów na nowe.
  4. Po zatwierdzeniu odpowiedniej opcji przechodzimy do działania.

Co modernizujemy ?

  • sprzęt komputerowy
  • sieci
  • laptopy
  • telefony
  • oprogramowanie

Czy zapewniamy sprzęt i oprogramowanie ?

Tak jest możliwość zakupienia od nas sprzętu i oprogramowania wraz z montażem i instalacją. Czyli zajmujemy się kompleksowo od A do Z. Na wszystko wystawiamy faktury VAT.

Co z danymi, które obecnie jest w komputerach ?

Wszystko w zależności od tego jakie jest to oprogramowania i dane. Niektóre dane można skopiować na zasadzie „kopiuj/wklej”, inne przenosi się na zasadzie archiwacji baz, niektóre korzysta z baz zewnętrznych. Wszystko jest do omówienia na miejscu po sprawdzeniu.

Czy zajmujemy się również przenoszeniem danych w telefonach ?

Tak również się tym zajmujemy. Przy okazji zabezpieczamy dane i robimy kopie takich danych jak kontakty, zdjęcia czy wiadomości SMS.

Czy takie modernizacja są również dla klientów indywidualnych ?

Tak jeśli potrzebujesz podobnego zakresu działań w przypadku swoich prywatnych komputerów również jesteśmy w stanie Ci pomóc.