Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Częstochowa ComputerSpeed

Odzyskujemy dane z różnych urządzeń. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualne.

Odzyskujemy dane, które z pewnych powód zniknęły z dysku Twojego komputera, karty pamięci aparatu lub telefonu. Istnieje również możliwość odzyskania danych z urządzeń, które przestały działać. 

Jak wygląda proces odzyskania danych ?

1. Można dostarczyć na serwis lub możemy przyjechać po sprzęt na miejsce. Zalecana pierwsza opcja, ponieważ w większości przypadków przekłada się to na godziny analiz i napraw. Istnieją przypadki, gdzie odzyskujemy dane na miejscu np. włączyłeś szybkie formatowanie karty pamięci w telefonie lub aparacie o małej pojemności. Zauważasz, że nie ma zdjęć nic nie kombinując dzwonisz po pomoc. W takich przypadkach istnieje 100% możliwość odzyskania danych.

2. Jeśli nie ma możliwości odzyskania danych od razu np. dane nagle zniknęły, zostały zawirusowane, komputer nie widzi urządzenia, widać ikony plików ale nie można ich otworzyć, problemy z uruchomieniem komputera, laptopa lub telefonu, wówczas problem zostaje poddany diagnostyce, po której następuje wycena usługi.

3. Zatwierdzasz cenę a my przystępujemy do procesu odzyskiwania danych, który od stopnia awarii może potrwać od 1 do kilku dni roboczych.

Zajmujemy się również nieodwracalnym kasowaniem danych z dysków twardych, laptopów, komputerów, pendriv’ów, kart pamięci i telefonów.

Bezpieczeństwo danych

Jeśli nie utraciłeś danych możemy je zabezpieczyć poprzez wprowadzenie procesów wykonywania kopii zapasowych na dodatkowych dyskach, dyskach sieciowych NAS lub migracji z chmurą.

Dodatkowo zabezpieczymy urządzenie specjalnie skonfigurowanymi programami antywirusowymi.