Ekspertyza do ubezpieczenia

Wykonujemy pisemne ekspertyzy do ubezpieczenia. Jeśli Twój ubezpieczyciel potrzebuje pisemnej opinii na temat uszkodzenia i wyceny naprawy urządzeń elektronicznych możesz nam ją zlecić.

Wykonujemy ekspertyzy, diagnostyki, likwidację szkód, wyceny napraw, opinie o nieopłacalności naprawy takich urządzeń jak:

  • smartfony
  • laptopy
  • komputery
  • pozostała drobna elektronika

Robimy to sprawnie, ponieważ mamy w tym doświadczenie.

Ekspertyza do ubezpieczenia uszkodzonego laptopa, komputera, monitora, drukarki, telefonu oraz innych urządzeń elektroniki użytkowej.

Jeśli Twój telefon, laptop, komputer lub inne urządzenie uległo uszkodzeniu wyniku przepięć, burzy, zalania, upadku, wypadku itp. a Twój ubezpieczyciel żąda profesjonalnej ekspertyzy, to jesteśmy w stanie się tym zająć.

Jak wygląda proces ?

  1. Dostarczasz sprzęt osobiście do serwisu, wysyłasz kurierem lub w szczególnych przypadkach wysyłasz zdjęcia oraz opis problemu.
  2. Robimy diagnostykę, przygotowujemy pisemną ekspertyzę, wystawiamy fakturę za którą w zależności od ubezpieczyciela możesz otrzymać zwrot.
  3. Dokumentację wraz z fakturą dostarczasz ubezpieczycielowi. Mając doświadczenie nasze ekspertyzy są bezproblemowo rozpatrywana. W razie czego jesteśmy w kontakcie z ubezpieczycielem.

W dzisiejszych czasach zarówno ubezpieczyciel, serwis jak i klient nie chcą robić sobie zbyt wielu problemów i dążą wszyscy do szybkiego, z korzyścią dla każdego załatwienia sprawy. My również podchodzimy w ten sposób. Na ekspertyzę wystawiamy fakturę, której koszt przez większość ubezpieczycieli jest zwracany.

Masz pytania ? Zadzwoń.

W dzisiejszych czasach ubezpiecza się już nie tylko samochody, ale również domy, mieszkania a nawet laptopy, telefony i wiele różnych drobnych ale drogich sprzętów, które w łatwy sposób mogą ulec nienaprawialnemu uszkodzeniu. Takie uszkodzenie często występuję zarówno z naszej winy jak upadek, zgniecenie czy zalanie ale również nie z naszej winy jak wyładowania atmosferyczne.

Jeśli posiadasz takie ubezpieczenie, możesz w łatwy sposób odzyskać pieniądze za uszkodzony sprzęt. Jedyną przeszkodą w odzyskaniu pełnego ubezpieczenia i oświadczenia pełnej szkody jest fachowa ekspertyza, która potwierdza nienaprawialność lub nieopłacalność naprawy takiego sprzętu.

Firma ComputerSpeed Częstochowa trudni się w takiej diagnostyce oraz w wystawianiu takich zaświadczeń o ile jest oczywiście taka możliwość, ponieważ czasami jest możliwość naprawy takiego sprzętu.

W ekspertyzie podchodzimy do tematów indywidualnie oraz profesjonalnie, tak aby na każdym etapie postępowania było jak najmniej niedomówień i dodatkowych wyjaśnień.

Koszt ekspertyzy wraz z dokumentem 150zł. Na wszystko otrzymują Państwo dokument wraz z fakturą, gdzie w większości przypadków koszt ekspertyzy jest również zwracany.

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu:

www.computerspeed.czest.pl/kontakt