Nie jesteś zadowolony ze swojego Internetu i chciałbyś zmienić na lepszy?

Może jesteś w trakcie znalezienia odpowiedniego operatora, ale nie wiesz, który będzie najlepszy?

Może potrzebujesz Internetu, ale nie chcesz być zobowiązany długoletnimi umowami?

Zasięg w Twoim domu jest nieodpowiedni ?

Te wszystkie problemy mogą wynikać z niewiedzy na temat spraw technicznych oraz z nieznajomości obecnie bardzo zróżnicowane rynku Internetu. Nie na wszystkim musisz się znać.

Od tego jesteśmy my. Jako firma działająca na terenie Częstochowy i okolic od 2008 roku jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać wszystkie Twoje zawiłości związane z Internetem.

Jakie usługi świadczymy:

  • Pomiary Internetu mobilnego (możemy dopasować Internet, który będzie najlepiej odbierał w Twojej lokalizacji na podstawie pomiarów na miejscu).
  • Dobierzemy niezależnie ofertę do Twoich wymagań. Być może nie potrzebujesz drogiego szybkiego pakietu Internetowego jeśli korzystasz tylko z przeglądania Internetu lub oglądania YouTube lub Netflix.
  • W zależności czy jest to mieszkanie czy rozbudowany dom, to dobierzemy odpowiedni sprzęt tak aby sięgał wszędzie tam gdzie go potrzebujesz.
  • Potrzebujesz samej konsultacji. Nie ma problemu od tego jesteśmy.

Działamy na terenie Częstochowy i okolic.

Blachownia, Koniecpol, Przyrów, Olsztyn, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Poczesna, Rędziny, Starcza, Blachownia, Koniecpol, Przyrów, Olsztyn.

Obraz autorstwa storyset na Freepik